Akvaristika pro začátečníky

Termín konání: 21.6.2017 - 21.6.2017

Akvaristika pro začátečníky Víte, jak správně vybrat akvárium? Jaký postup musíte dodržet, abyste získali obraz krásného vodního světa u vás doma? A kolik času byste měli tomuto koníčku věnovat?

Mít doma rybičky je přáním mnoha lidí. Mylně se totiž domnívají, že se jedná o nenáročnou a levnou zálibu. Opak je však pravdou. S úskalím akvaristiky vás během své přednášky podrobně seznámí Martin Gajdošík, zoolog Slezského zemského muzea. Poradí vám, jak si založit nenáročné akvárium, jak vybrat vhodné druhy rostlin a ryb pro akvaristy – začátečníky a jak takovou nádrž ošetřovat. Mimo jiné vám také přiblíží, s jakými běžnými rybími nemocemi nebo poruchami růstu rostlin se můžete setkat. Zájemci se rovněž dozvědí podrobnosti o životě rybiček, jejich vhodné kombinaci v akvarijním prostředí či o možnostech jejich rozmnožování.

Pokud si chcete doma nebo v kanceláři založit akvárium, ale nejste si jistí, zda k tomu máte všechny potřebné znalosti, neváhejte a přijďte si poslechnout zajímavou přednášku plnou užitečných informací.

Akce se koná 21. června 2017 v 17.30 hodin v Historické výstavní budově Slezského zemského muzea. Vstupné zdarma. Více na www.szm.cz.

sekce: Akce   |   Tisk   |   Poslat akci známému