Jaro v Arboretu Nový Dvůr

Termín konání: 30.4.2016 - 1.5.2016

Jaro v Arboretu Nový Dvůr Přivítejte s námi jaro a užijte si spoustu legrace. Čeká vás víkend plný zábavy a dobrého jídla.

Ve dnech 30. 4.–1. 5. 2016 bude v Arboretu Nový Dvůr připravena akce pro malé i velké návštěvníky. V průběhu obou víkendových dnů se mohou zájemci z řad široké veřejnosti zblízka podívat na ptačí dravce a podrobněji se seznámit se zajímavostmi o jejich životě nebo zhlédnout ukázku práce na hrnčířském kruhu. Pod dohledem zkušeného hrnčíře si mohou vyzkoušet svou zručnost a vyrobit si z hlíny předmět podle vlastní fantazie. Nebudou chybět ani soutěže pro děti, výstava mláďat a drobného zvířectva. Nově bude také zpřístupněn oblíbený zookoutek.

Pro návštěvníky bude kromě bohatého kulturního programu připraveno i něco navíc v podobě nabídky regionálních potravin. A pokud budete chtít přispět na dobrou věc, určitě byste neměli minout stánek s upomínkovými předměty chráněné dílny Vlaštovičky. Zoufat nemusejí ani ti, kdo si zapomenou přibalit fotoaparát. Památku na tento den jim totiž zvěční profesionální fotograf.

Akce s názvem Jaro v Arboretu Nový Dvůr se koná od 9 do 18 hodin. Vstupné 35/55/120 Kč.