Mezinárodní den dětí v Náprstkově muzeu

Termín konání: 1.6.2014 14:00 - 1.6.2014 17:00

Mezinárodní den dětí v Náprstkově muzeu Národní muzeum, Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur

Chcete spojit zábavu s poznáváním? Přijďte v neděli 1. června do Náprstkova muzea oslavit Mezinárodní den dětí.

Od 14 do 17 hodin bude pro děti připraven bohatý program. Vydají se na objevnou výpravu, během níž za pomoci pracovního listu s otázkami a úkoly prozkoumají celé muzeum. Během výpravy budou muset například prokázat své dovednosti v chytání ryb nebo procvičit svůj čich při poznávání cizokrajného koření.

V kreativní dílně pak na ně bude čekat výroba núbijského šperku nebo pirátské vlajky, inspirací při práci jim může být nově otevřená výstava Země černých faraonů a výstava Čas zámořských objevů.

Program je v ceně běžné vstupenky do muzea.