Pochod po linii čs. opevnění MO-S 33 Kozmice až MO-S 19 Alej

Termín konání: 26.9.2015 13:45

Pochod po linii čs. opevnění MO-S 33 Kozmice až MO-S 19 Alej Poznejte zblízka pevnosti, které byly ještě v nedávných dobách připraveny chránit naši vlast. Slezské zemské muzeum pořádá již tradiční Pochod po linii čs. opevnění, který se tentokrát uskuteční v sobotu 26. září 2015. Také letos bude sraz účastníků na parkovišti u restaurace v Kozmicích u Hlučína, a to přesně ve 13.45 hod. Délka trasy pochodu bude cca 8,5 km, doprovod a odborný výklad zajištěny. V pevnosti MO-S 19 Alej bude vystavena zástava hraničářského pluku 4 Hlučín. Pochod se uskuteční za každého počasí. Zájemci se na místo dostanou: z Opavy vlakem: odjezd z vlakového nádraží Opava východ ve 12.42 hod. a z Hlučína vlakem: odjezd z vlakového nádraží Hlučín ve 13.30 hod.