Víkend otevřených zahrad ve Vrchotových Janovicích

Termín konání: 14.6.2014 09:00 - 15.6.2014 19:00

Víkend otevřených zahrad ve Vrchotových Janovicích Národní muzeum, Zámek Vrchotovy Janovice

Pro děti i dospělé připravilo Národní muzeum na víkend 14.–15. června ve spolupráci se Sdružením Miláčov z Vrchotových Janovic rozmanitý program, který je provede parkem a různými způsoby nabídne příležitost podívat se na jeho minulost i současnost jinak než při běžné procházce.

Návštěvníci si budou moci hrát i tvořit, budou mít možnost lépe se seznámit s poslední zámeckou paní Sidonií Nádhernou z Borutína.
Prohlídky parku s průvodcem se budou konat v sobotu i v neděli.

Letošní janovický víkend zahrad je navíc věnovaný setkání účastníků projektu řetězového provádění, který prochází právě 20. sezónou.
Upřesnění programu i časy začátků jeho jednotlivých částí najdou zájemci v předstihu 14 dní na webu Národního muzea a ve dnech víkendu zahrad na bráně parku a v zámecké pokladně.

Termín konání: 14.–15. 6. 2014, od 9.00 do 19.00