Vyřež/š si svou dýni

Termín konání: 3.10.2015 - 4.10.2015

Vyřež/š si svou dýni Zapojte svou fantazii a zručnost a vyřež/šte si originální dýni. První říjnový víkend se v Arboretu Nový Dvůr uskuteční oblíbená akce pro malé i velké návštěvníky.

Kromě tradičního vyřezávání dýní se můžete těšit i na neopakovatelnou atmosféru během obou víkendových podvečerů, kdy se v parku rozsvítí dýňové lampy a svíce. Nebude chybět ani tradiční lampionový průvod nebo sladké a slané dýňové recepty.

V rámci oslav Dne stromů se v sobotu i v neděli uskuteční komentovaná prohlídka parku. Začátek komentované prohlídky je vždy v 15.00 hod. u vstupu do areálu.

Akce se koná ve dnech 3. – 4. října 2015 vždy od 14.00 do 18.00 hodin. Vstupné na akci činí 40/20 Kč, rodinné 90 Kč. Komentovaná prohlídka je zdarma k ceně vstupného do areálu.