Fotografie z konference MUZEA BEZ BARIÉR: Bezbariérová přístupnost, výstavnictví a komunikace

16.10.2015

Konference MUZEA BEZ BARIÉR: Bezbariérová přístupnost, výstavnictví a komunikace se konala pod záštitou Národního muzea, Moravského zemského muzea a Slezského zemského muzea v objektu Nové budovy Národního muzea.

Cílem konference bylo představit jak teoretická a metodická doporučení, tak i seznámit posluchače s příklady z praxe muzeí České republiky. Online prezentace přednášejících budou zveřejněny na oborovém informačním portálu eMuezum. V písemné podobě pak budou publikovány v elektronickém sborníku z konference.

S průběhem konference se můžete seznámit ve fotogalerii.

sekce: Konference   |   Tisk   |   Poslat článek známému