Doprovodné programy k části Příroda Slezska

10.8.2015

Slezské zemské muzeum, Historická výstavní budova

DO POHÁDKY SE ZVÍŘÁTKY

Program, který je určen pro děti z mateřských škol a žáky 1. a 2. ročníků základních škol. Průvodci programu budou známé zvířecí postavičky z pohádek, které děti uvedou do říše savců. Požadavky na účastníky: přinést si s sebou do muzea plyšové zvířátko (nejlépe savce).

Časová náročnost: 45 minut

VZÁCNÍ SAVCI SLEZSKA

Cílem tohoto programu je seznámit návštěvníky zábavnou a interaktivní formou se životem vzácných druhů savců žijících ve Slezsku. Program určen pro dvě věkové kategorie:

- pro žáky 3. - 7. ročníků základních škol

- pro žáky 8. a 9. ročníků základních škol a studenty středních škol

Časová náročnost: 60 minut

JAK TRÁVÍ ZIMU?

Víte, které živočichy můžete u nás potkat v zimě a kam se poděli ti ostatní? Jak můžeme zvířatům v zimě pomoci?

Program je určen pro všechny věkové kategorie.

Časová náročnost: 45–60 minut

Prosíme zájemce o včasnou rezervaci termínu vybraného programu u muzejní pedagožky Mgr. Andrey Kučové, tel.: 778 488 260, e-mail:kucova@szm.cz, www.szm.cz

sekce: Slezské zemské muzeum   |   Tisk   |   Poslat článek známému