Kouzlo živých motýlů

Termín konání: 1.6.2017 - 30.6.2017

Kouzlo živých motýlů Nádherná morfa se svými blankytně modrými křídly, ale i perleťovce, danajdy a řadu dalších tropických motýlů můžete zhlédnout na návštěvnicky velmi oblíbené výstavě v Arboretu Nový Dvůr.

Ti z vás, kteří v červnu pravidelně navštěvují tento areál Slezského zemského muzea, se znovu mohou těšit na krásná křídla exotických motýlů. Pokud jste tuto mimořádnou výstavu ještě neviděli na vlastní oči, neváhejte a vydejte se k nám. Nad vašimi hlavami budou létat krásní tropičtí motýli, kteří na listech banánovníků, fíkusů, bambusů a dalších tropických a subtropických rostlin vytvoří neopakovatelnou atmosféru.

Budete-li mít štěstí, můžete během prvních několika dní výstavy pozorovat líhnutí motýlů z kukel a obdivovat jejich tvary a jedinečné mimikry, které jim pomáhají přežít v přírodě. Nenechte si ujít tento jedinečný exotický zážitek v prostorách pěstebního skleníku Arboreta Nový Dvůr a podlehněte kouzlu těchto živých drahokamů.

Výstava bude k vidění během celého měsíce června vždy od 9 do 16 hodin. Cena vstupenky je 20/15 Kč ke vstupnému do areálu Arboreta Nový Dvůr. Prodej vstupenek bude ukončen v 15.30 hodin. Více informací na www.szm.cz

sekce: Výstavy   |   Tisk   |   Poslat akci známému